Žijeme na hraně

06.08.2017

Život s diabetem je o neustálém balancování mezi hyperglykémií a hypoglykémií. Hodnotné informace jak si pomoci k lepší kompenzaci a posunout se k trvalejší udržitelné normoglykemii jsou pro mnohé diabetiky k nezaplacení. Využívání takových informací je pak už samozřejmě na každém z nás. Přijďte si vyzkoušet jak mnozí Žijeme na hraně. Přijďte se poradit jak zvládat život na hraně, protože pokud svou nemoc nepřijímáme a popíráme, může náš život být už za hranou.

25. září 2017 je pro všechny, které zajímá jak balancovat abychom dosáhli lepší kompenzace diabetu, připravována akce přímo v centru Prahy na Staroměstském náměstí od 11 do 14 hodin. Akce je ve fázi finálních příprav a dozvíte se o ni bližší informace v nejbližším vydání časopisu DIAstyl.

Pro ty kteří si myslí, že diabetes nemají, bude připraven test rizik a měření glykémie. V ČR je diagnostikováno přes 850 tisíc osob s diabetem, ale odborná společnost se domnívá že dalších 250 tisíc o svém onemocnění diabetem nemají prozatím tušení.

Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky